Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe

Szeroki zakres specjalizacji

O nas

LANG SYSTEMS oferuje szerokiej bazie klientów usługi związane z tłumaczeniami. Wykonujemy przede wszystkim tłumaczenia z języka polskiego na angielski i odwrotnie, ale w naszej ofercie znajdują się również inne języki: niemiecki, francuski, rosyjski i wiele innych.

Naszymi zleceniodawcami są osoby prywatne, firmy i duże korporacje.

Czytaj więcej

Tłumaczenia ustne

Przyjmujemy zlecenia na wykonanie tłumaczeń ustnych, zarówno zwykłych jak i przysięgłych.

Nasi tłumacze posiadają odpowiednią wiedzę i wieloletnie doświadczenie w tego typu pracy. Potrafią rzetelnie oraz w pełni profesjonalnie przetłumaczyć każdy tekst mówiony.

Wykonujemy następujące typy tłumaczeń ustnych

  • tłumaczenia konsekutywne – czyli takie, w przypadku których tłumacz przekłada tekst, który usłyszał po kilku lub kilkunastu zdaniach mówcy (szkolenia, spotkania, rozmowy handlowe)
  • tłumaczenia symultaniczne szeptane – czyli takie, w przypadku których nie korzysta się ze sprzętu tłumaczeniowego, a przetłumaczony tekst tłumacz dyskretnie przekazuje wprost do ucha odbiorcy.
  • tłumaczenia ustne przysięgłe – czyli takie, które wykonywane są podczas podpisywania umów, aktów notarialnych, w czasie zgromadzeń wspólników oraz w trakcie rozpraw sądowych czy załatwiania różnych spraw w urzędach czy sądach.

Zajmujemy się też organizacją  kompleksowej  obsługi  spotkań biznesowych, konferencji etc.

| e-mail: tlumacz@langsystems.pl| tel. +48 506 053 065 | +48 77 483 47 29
Szkoła Języków Obcych LANG