Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe

Szeroki zakres specjalizacji

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami:

Zajmujemy się tłumaczeniem od ponad 20 lat

Posiadamy olbrzymie doświadczenie w wykonywaniu przeróżnych zleceń i usług związanych z tłumaczeniami. Stale podnosimy swoje umiejętności i kwalifikacje poprzez uczestniczenie w konferencjach branżowych, szkoleniach i kursach.

Nadążamy za rozwojem technologii, wzbogacając swoją bazę techniczną i informatyczną o najnowszy i najlepszy dostępny na rynku sprzęt i  oprogramowanie wspomagające proces tłumaczenia. Nie zastąpi ono nigdy doświadczonego tłumacza, ale usprawni i przyspieszy wydatnie jego pracę, pozwalając mu  skupić się na najważniejszych aspektach przekładu.

Ścisłe współpracujemy z naszymi Klientami, wspierając ich nasza wiedza i doświadczeniem. Staramy się wyjść naprzeciw ich potrzebom i doradzić jak najlepsze rozwiązania. Chcemy budować z nimi trwałe i relacje oparte na wzajemnym zrozumieniu swoich potrzeb, możliwości i celów.

Nie uznajemy kompromisów. Celem naszych działań jest dostarczenie wysokiej jakości tłumaczenia w określonym  i uzgodnionym czasie. Na obecnym,  wysoce konkurencyjnym rynku jedynie taki sposób działania zapewnia skuteczność  i wiarygodność firmy.

Stosując najnowsze rozwiązania techniczne gwarantujemy spójność terminologiczną tłumaczenia, terminowość wykonania i rozsądna cenę oparta o faktycznie wniesiony nakład pracy tłumaczy i weryfikatorów.

Wypracowaliśmy  spójne i wciąż udoskonalane procedury zapewnienia jakości, które odpowiadają najwyższym standardom europejskim i są zgodne z normą PN-EN 15038:2006

| e-mail: tlumacz@langsystems.pl| tel. +48 506 053 065 ; +48 77 483 47 29
Szkoła Języków Obcych LANG