Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe

Szeroki zakres specjalizacji

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami:

Komunikacja bez granic

LANG SYSTEMS to firma tłumaczeniowa oferująca  szerokiej gamie  klientów usługi związane z tłumaczeniami. Wykonujemy przede wszystkim tłumaczenia z języka polskiego na angielski i odwrotnie. Współpracujemy też z tłumaczami języków: niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, czeskiego i wielu innych.  

Wykonujemy zarówno tłumaczenia przysięgłe dokumentów koniecznych w załatwianiu wszelakich spraw urzędowych ( akty urodzenia, ślubu, dokumenty związane z zakupem i eksploatacja samochodów, akty notarialne kupna nieruchomości itd. ) jak i duże projekty tłumaczeniowe.

Zajmujemy się m.in. lokalizacją oprogramowania wraz z tłumaczeniem dokumentacji, tłumaczeniem stron internetowych, tłumaczeniem tekstów specjalistycznych, informatycznych, technicznych, medycznych, prawnych, marketingowych i wielu innych. Ponadto współpracujemy z naszymi Klientami w  przygotowaniu dokumentów do publikacji, tak w formie elektronicznej, jak i drukowanej oraz weryfikację i kontrolę jakości tłumaczeń. Posiadane przez nas specjalistyczne narzędzia informatyczne wspomagają i przyspieszają proces tłumaczenia, a także  zapewniają wysoki poziom usług.

Wieloletnie doświadczenie oraz praktyczna znajomość najnowszych osiągnieć informatycznych w zakresie narzędzi wspomagających proces tłumaczenia  pozwalają na szybkie, efektywne i skuteczne wykonywanie powierzonych nam zadań.

| e-mail: tlumacz@langsystems.pl| tel. +48 506 053 065 ; +48 77 483 47 29
Szkoła Języków Obcych LANG